Úvod
Ubytovanie
Okolie
Aktivity
Fotogaléria
Kontakt
 
 

Ubytovanie
Apartmán sa nachádza v moderne a luxusne zariadenom apartmánovom komplexe Šafran s možnosťami využitia plaveckého bazéna, sauny, fitnes centra, reštaurácie a baru.
Výťah je tiež dostupný. Apartmán je vhodný pre rodiny s deťmi. Fajčenie vo vnútri apartmánu nie je povolené.
K apartmánu patrí aj krytý parkovací priestor pre auto a skladovací priestor pre lyže a bicykle. Najbližší lyžiarsky svah je dostupný chôdzou za necelú minútu od apartmánu.

Donovaly
Stredisko Donovaly sa nachádza v srdci Slovenska, medzi Nízkymi Tatrami a pohorím Veľká Fatra, na trase medzi Banskou Bystricou a Ružomberkom. Donovaly sa nachádzajú 25 km od Banskej Bystrice, 240 km od Bratislavy a len 200 km od Budapešti.

Stredisko ponúka výber zo širokého množstva aktivít a výborný servis pre turistov ako v letných tak aj v zimných mesiacoch. Donovaly sú jednou z najobľúbenejších destinácií ako pre domácich tak aj pre zahraničných návštevníkov.

Bezplatný autobus do termálneho strediska Bešeňová!
V tejto zimnej sezóne každú sobotu premáva bezplatný autobus do termálneho strediska Bešeňová. Autobus odchádza z hlavného parkoviska na Donovaloch o 17.00h a prichádza do Bešeňovej o 17.50h. Autobus opúšta Bešeňovú o 21.00h a prichádza na hlavné parkovisko na Donovaloch o 21.50. Viac informácií čo sa týka termálneho strediska Bešeňová je dostupných na: www.besenova.com (slovenská a anglická verzia)