Úvod
Ubytovanie
Okolie
Aktivity
Fotogaléria
Kontakt
 
 

Ubytovanie

Apartmán č.41 sa nachádza v moderne a luxusne zariadenom apartmánovom komplexe Šafran v dovolenkovom stredisku Donovaly s možnosťami využitia plaveckého bazéna, sauny, fitnes centra, reštaurácie a baru.  Apartmán je ľahko dostupný a najbližší lyžiarsky svah je vzdialený len necelú minútu chôdzou od apartmánu. V blízkosti sa nachádzajú ďalšie reštaurácie, sauna, plavecký bazén, prírodné trasy, cyklistické trasy, lyžiarske vleky a lyžiarske bežecké trate.  


Apartmán č.41 (51m2, max. 5 osôb) sa nachádza na 3-ťom poschodí. Vchod je cez hlavnú recepciu kde sa dajú sledovať snehové správy a správy o počasí na veľkej obrazovke. Výťahom sa dá potom dostať do apartmánu.
Vchod vedie do kuchyne a následne do hlavnej obývacej izby, vybavenej sedačkou, TV a stolíkom. Kuchyňa je vybavená moderným keramickým šporákom, mikrovlnnou rúrou, varnou konvicou a chladničkou. Sedačka sa dá tiež použiť ako posteľ. V apartmáne sú dve izby na spanie, každá zariadená dvoma válendami. Apartmán má priestranný balkón, z ktorého je pekný výhľad na okolie. Na prízemí v skladovacom priestore je možnosť odkladania lyží.